Drużyny Ligi PWr

W Lidze PWr udział biorą studenci Politechniki Wrocławskiej ze wszystkich miejscowych wydziałów. Mecze rozgrywane są na boisku piłkarskim typu orlik, w systemie dwóch 25-minutowowych połów. Podczas spotkań na boisku wydział reprezentuje sześciu zawodników w polu + bramkarz. Każda drużyna posiada swojego koordynatora, który odpowiada za zgłaszanie ewentualnych uwag oraz za kontakt z organizatorami ligi czy innymi zespołami. Przed rozpoczęciem rozgrywek koordynator główny Ligi PWr, przy konsultacji z koordynatorami wydziałowymi, ustala terminarz spotkań. W ramach rozgrywek prowadzony jest również ranking na najlepszego strzelca.

Drużyna Wydziału Architekury W-1 (WA)

Koordynator Drużyny: Wojtek Wiśniewski

Skład: Łukasz Chamer, Szymon Marciniak, Damian Kuna, Damian Wachoński, Paweł Balcer, Michał Różycki,Michał Furkałowski, Mateusz Dobrowolski, Karol Gorczyca, Jakub Frątczak, Wojtek Wiśniewski, Paweł Feliniak, Bartosz Fafrowicz, Wojciech Obarzanek, Michał Romanów, Karol Kuna

Drużyna Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego W-2 (WBLiW)

Koordynator Drużyny: Maciek Kudra

Skład: Maciej Kudra (C), Jakub Sołtys, Dominik Salamon, Adrian Weryszko, Krzysztof Staszak, Filip Sapalski, Dominik Kucharski, Łukasz Kurpet, Bartosz Mnich, Kacper Tyras, Jakub Osek, Przemek Szram, Łukasz Trzebuniak, Leszek Pawlicki, Kuba Zborowski,
Jakub Białek, Norbert Bzdak, Mateusz Wąs, Patryk Gawroński, Miłosz Taranka

 

Drużyna Wydziału Chemicznego W-3 (WCH)

Koordynator Drużyny: Tomek Kosik

Skład: Tomek Kosik, Kamil Klajnert, Michał Talma, Tomasz Lis, Natan Krasoń, Marcel Bacior, Jakub Romanowicz, Patryk Cierpisz, Jacek Korotyszewski, Mariusz Makowski, Remik Krzemiński, Piotr Konieczny, Kamil Łyskawiński, Brandon Chrapek, Michał Pietraszek, Dominik Muszyński, Damian Dróżdż, Jakub Warachim, Denis Kopiec, Karol Kawpisiewicz, Łukasz Świderski, Grzegorz Rajch

Drużyna Wydziału Elektroniki W-4 (WEKA)

Koordynator Drużyny: Tobiasz Stolarski

Skład: Tobiasz Stolarski, Bartek Rospondek, Piotr Łagowski, Hubert Grobelny, Tomasz Kogut, Paweł Bicz, Jakub Ledwójcik, Artur Błaszczak, Vladimir Sinkevich, Michał Pyzalski,
Marcin Dobrowolski, Konrad Bednarek, Marek Tomas, Krzysztof Różycki, Bartek Bicz, Patryk Kostrzewski, Krzysiek Szczepański 

Drużyna Wydziału Elektrycznego W-5 (WENY)

Koordynator Drużyny: Mateusz Wilk

Skład: Mateusz Wilk, Mateusz Korzonek, Arkadiusz Kołomyjski, Adrian Wiatrowski, Sebastian Fox, Tomasz Derylak, Michał Odemski,Kamil Madziara, Marcin Ciupek, Robert Wysocki, Wojciech Klimczak, Arkadiusz Kusienicki, Radosław Pradelok, Sebastian Mozdzeń, Michał Kozieł, Bartosz Pestkowski, Aleksander Kacprzak, Norbert Stachowicz

Drużyna Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii  W-6 (WGGiG)

Koordynator Drużyny: Magdalena Pielas

Skład: Bartek Adamski , Dominik Grudzień, Michał Hensler, Jędrzej Jasielski, Paweł Kazanowski, Marek Kondratowicz, Mateusz Król, Patryk Kucharczyk, Tomasz Kuciański, Michał Malec, Piotr Nowicki, Rafał Olczak, Magdalena Pielas, Hubert Płóciennik, Jakub Różbicki, Mateusz Strzelecki, Bartek Tomkiewicz, Mariusz Trzeciak, Bartosz Wolski, Jakub Wróblewski, Olaf Wysocki

Drużyna Wydziału Inżynierii Środowiska W-7 (WIS)

Koordynator Drużyny: Daria Kałuża

Skład: Michał Gardyza, Kamil Brzozowski, Maciej Góralski, Bartosz Szmigiero, Paweł Karończyk, Szymon Sroka, Konrad Sulej, Arkadiusz Pawlik, Paweł Prościak, Filip Szczypkowski, Jakub Smorawski, Krystian Żmudziński, Konrad Lewicki, Kamil Bordakiewicz, Kacper Iwanicki, Aleksandra Kaczor, Kinga Ejzel, Bartek Zachwej, Przemysław Kędziora, Wojciech Wojciechowski, Piotr Franiak, Sebastian Matuszewski

Drużyna Wydziału Informatyki i Zarządzania W-8 (WiZ)

Koordynator Drużyny: Amadeusz Ławrywianiec 

Skład: Jacek Huzarewicz, Amadeusz Ławrywianiec, Adrian Podkalicki, Artur Ściana, Paweł Szczucki, Emmanuel Hayford, Ilyas Slami, Patryk Pawliczak, Zakaria Lbouhmadi, Jakub Grduk, Mateusz Koza, Turan Hasanli, Dawid Jankowski, Mykyta Lyubych, Oskar Gawłowski

Drużyna Wydziału Mechaniczno-Energetycznego W-9 (WME)

Koordynator Drużyny: Arkadiusz Geisheimer

Skład: Mateusz Gawlik, Tomasz Paszkiewicz, Dawid Oruba, Aleksander Kaltbach, Mateusz Mrugała, Łukasz Korzeniowski, Adrian Sikora, Krzysztof Otlik, Kajetan Wiśniewski, Kacper Mossur, Konrad Kowalczyk, Karol Sten, Jakub Kistela, Damian Głuszak, Radosław Wawryczuk, Konrad Matejek, Artur Witaszewski, Michał Chmielowicz

Drużyna Wydziału Mechanicznego W-10 (WM)

Koordynator Drużyny: Przemek Sapkowski

Skład: Kamil Zych, Mateusz Kukier, Marek Robak, Olaf Chojnacki, Daniel Płuciennik, Bartłomiej Żuk, Łukasz Orszulik, Kamil Gubański, Kuba Górka, Bartosz Goworko,Marcin Pieszczuch, Kacper Klisowski, Konrad Czapran, Kuba Brzezina, Staszek Bronkowski, Krystian Kulig, Szymon Ręczkowski, Przemysław Dąbrowski, Paweł Cytryna, Dominik Nietreba

Drużyna Wydziału Podstawowych Problemów Technicznych W-11 (WPPT)

Koordynator Drużyny: Bartek Blaszkiewicz

Skład: Filip Jaszczyk, Patryk Wierzbicki, Grzegorz Bąkowski, Hubert Mazur, Piotr Klepczyk, Artur Nowakowski, Dawid Dworzański, Jan Sieradzki, Krzysztof Porzycki, Kamil Misztal, Mikołaj Dukiel, Konrad Kalbarczyk, Michał Zieliński, Rafał Świętek, Damian Pawłowski, Mateusz Kościelniak, Marcin Umiński

Drużyna Wydziału Elektroniki, Mikrosystemów i Fotoniki W-12 (WEMiF)

Koordynator Drużyny: Michał Merk

Skład: Łukasz Fiszer, Michał Merk, Michał Maciejak, Maciej Beker, Bartosz Jasnos, Wojciech Lalik, Artur Krzyżański, Tomek Ogrodnik, Piotr Wojciechowski, Paweł Kula

 

Drużyna Wydziału Matematyki W-13 (WMAT)

Koordynator Drużyny: Jarek Opała

Skład: Wojciech Urbanik, Jarek Opała, Adrian Bukowski, Wiktor Gancarczyk, Sebastian Kupisiewicz, Adam Dziwoki, Bartłomiej Panas, Konrad Fuchsig, Arkadiusz Klonowski, Sylwester Piątek, Wojciech Grabowski, Daniel Pelczarski, Adam Nizialek, Mateusz Baryła, Dawid Marczak, Piotr Tarnowski, Damian Swornowski, Piotr Janus, Maciej Miśta, Dominik Zając